Fantasy


Obsah týkající se tématu fantasy.

Netvora 1: Probuzení

Běžná sekce: 

Komiksové nakladatelství Crew fanoušky zásobuje nejen tradičními klasikami či dlouhodobě úspěšnými sériemi, ale i komiksy, které si popularitu vydobyly teprve v nedávné době. A mezi ně jednoznačně patří rozbíhající se Netvora, epická fantasy s prvky steampunku a art deco, jejíž první sešit vyšel v originále teprve na sklonku roku 2015. Od té doby ale tato série posbírala hned několik cen či nominací na ně a netrvalo dlouho a dostala se i k nám.

Zaklínač: Liščí děti

Běžná sekce: 

Druhý komiksový Zaklínač spatřil světlo světa českého komiksu a nutno předeslat, že se nám tu zřejmě začíná rozvíjet velmi zajímavá série. V Liščích dětech se Geralt přidává k bláznivé výpravě s velmi nebezpečným cílem a velmi nebezpečným protivníkem, liščí bohyní Aguarou.

Komiks World of Warcraft 2

Běžná sekce: 

Druhým dílem pokračuje komiksová série World of Warcraft pod scénáristickou taktovkou Waltera Simonsona, kterého tentokrát ilustracemi doplnilo duo Jon Buran a Mike Bowden. Ptáte se, zda měla výměna kreslířů dopad na zábavnost komiksu?

Povídky

Běžná sekce: 

Kategorie: Barbar Conan - Solomon Kane - Horor

 

Barbar Conan

Barbar Conan - jedna z nejslavnějších fantastických postav všech dob, tím je silný i chytrý Conan z Cimmerie z pera R. E. Howarda.

Fantasy herní světy

Běžná sekce: 

Na Wargaming.cz najdete řadu příběhů z různých fantasy her.

 

Warhammer Fantasy Battles (v samostatné sekci) - bojujte o osud světa Warhammeru ve věčném zápasu řádu a Chaosu

Dystopian Wars - steampunkové souboje lodí

Malifaux - steampunková fantasy

Bushido - fantasy svět zasazený do samurajského prostředí

Stránky