Horor


Obsah týkající se hororu.

Živí mrtví 20: Totální válka I.

Běžná sekce: 

Dvacítka knih Živých mrtvých se uzavírá a tato populární komiksová série se nadechuje k dosud nejepičtějším okamžikům. Jaká to změna od prvních dílů, kdy jsme sledovali sotva přežívající skupinku několika lidí!

Živí mrtví 10: Čím se stáváme

Běžná sekce: 

V minulém díle se otevřela nová kapitola příběhu Živých mrtvých, která byla příslibem nových zajímavých dobrodružství naší čerstvě obměněné skupiny hrdinů. Jak se k novým kulisám příběhu postavil desátý díl série, pojmenovaný Čím se stáváme?

Živí mrtví 9: Smutek nás pozůstalých

Běžná sekce: 

Zdá se, že je vše ztraceno. Po událostech minulého dílu se zdá se štěstěna k hrdinům definitivně obrátila zády.

Živí mrtví 8: Zrození k utrpení

Běžná sekce: 

Po sedmém díle se zdálo, že je s našimi hrdiny konec. Na scénu se vrátil Guvernér - a to ve skutečně velkolepém stylu. Naděje ale umírá jako poslední. A co se zdá jako nevyhnutelná zkáza, se může obrátit v naději. Nebo ne?

Živí mrtví 7: Ticho před bouří

Běžná sekce: 

Obálka komiksuSedmý díl nedobrovolné ságy našich hrdinů dostává svému názvu. Pokud tedy za ticho považujete další kousnutí, výbuch a pěknou dávku vystřílených nábojů.

Sedmička Živých mrtvých je tentokrát opravdovým můstkem mezi předchozím děním útěku našich hrdinů před Guvernérem zpět na jejich základnu ve vězení a dalším zlomem, bouří, která opět zamíchá, alespoň na poměry posledních dílů, klidným životem naší skupiny.

Stránky