Komiks


Obsah týkající se komiksů.

Živí mrtví 31: Skrz naskrz prohnilé

Běžná sekce: 

Komiksová série Živí mrtví vrcholí. Zbývá jediný díl a uzavře se jedna z největších cest na českém komiksovém trhu. Cesta, která v českém vydání započala v roce 2009. Ale než fanoušci série zamáčknou slzu, čeká nás ještě pořádná jízda.

Umbrella Academy 1: Apokalyptická suita

Běžná sekce: 

Superhrdinové jsou základem komiksového světa. Je to kategorie komiksů, která je úžasně různorodá – od superhrdinů, kteří jsou takřka dokonalí a není žádných pochyb, že svého protivníka porazí. Až po ty, kteří nejsou tolik odlišní od padouchů a jejich cesta za úspěchem je hodně trnitá. A jsou tu samozřejmě komiksy, které si berou od obojího něco – třeba Umbrella Academy.

World of Warcraft: Pouta bratrství

Běžná sekce: 

Vzpomínáte na film Warcraft: První střet z roku 2016? Solidní žánrový snímek, který sice na nejvyšší mety nedosáhl, ale ostudu tomuto hernímu fenoménu rozhodně neudělal. V souvislosti s tímto snímkem u nás vyšel i komiks pracující se třemi z hlavních lidských postav, které se v něm objevily – jen na počátku jejich dospělosti a slávy. Pokud vám jména Lothar, Medivh a Llane nic neříkají, doporučujeme si osvěžit paměť. O to víc si totiž můžete Pouta bratrství vychutnat a ocenit drobné narážky na děj filmu.

Magic The Gathering: Chandra

Běžná sekce: 

Herní nebo fantastický svět, který by dnes neměl svůj komiks, jako by nebyl. Bylo tedy jen otázkou času, kdy i v českém vydání dojde na fenomén, který se u nás dávno zakořenil – nesmrtelnou karetní hru Magic: The Gathering. A začínáme rovnou příběhem jedné z nejznámějších postav, sférochodkyně Chandry.

Znovuzrození hrdinů DC

Běžná sekce: 

Před dvěma lety se rozjel dosud zřejmě nejambicióznější český komiksový projekt. Pod hlavičkou hned dvojice českých komiksových lídrů – Nakladatelství BB art a Nakladatelství Crew – začal vycházet nedávný restart komiksového univerza DC. Sice jako výběr toho nejlepšího, ale pořád ve frekvenci více než dvou knih měsíčně.

Stránky