Komiks


Obsah týkající se komiksů.

Stranger Things: Šestka

Běžná sekce: 

Chuťovka pro fanoušky Stranger Things, to je komiks Šestka. Příběh se točí okolo dalšího nadaného dítěte, které se stalo součástí tajného vládního programu vedeném doktorem Brennerem.

Královská krev: Pomsta a vykoupení

Běžná sekce: 

Máte chuť na pořádnou epickou fantasy na stránkách komiksu? Na příběh obsahující postavy kladné, záporné i takové, které se pohybují mezi těmito dvěma extrémy? Na příběh plný intrik, boje i nějaké té (docela drsné) romantiky? Pak je pro vás komiksová kniha Královská krev: Pomsta a vykoupení jako dělaná.

Nesnáším pohádkov 1: A jestli neumřela, vyšiluje dodnes

Běžná sekce: 

Představte si, že jste malá holčička, která si hraje s princeznami, jednorožci a dalšími pohádkovými bytostmi. Svět je veselý a usměvavý a září pastelovými barvami duhy. Jaké by to bylo, zažít dobrodružství ve světě, kde tohle všechno skutečně existuje a není jen součástí vaší představivosti? Určitě skvělé!

Temná věž – Pistolník 2: Sestřičky z Elurie

Běžná sekce: 

Pistolník Roland je legendární postava z pera mistra hororu Stephena Kinga. A zatímco v románech sledujeme jeho hlavní cestu za Temnou věží a jejím tajemstvím, vznikla celá komiksová série věnující se tomu „co bylo předtím“. Podobná přidružená díla se obvykle neblíží kvalitám originálu, jen čerpají z jeho jména a samy jsou kvalitativně o pár tříd níže. Sestřičky z Elurie ale ukazují, že tomu tak být nemusí.

Usagi Yojimbo 33: Skrytí

Běžná sekce: 

Nový díl komiksové série Usagi Yojimbo je tady a spolu s ním i jeden dlouhý příběh, který dominuje celé knize. Stan Sakai pro tentokrát opustil formát krátkých povídek a využil celého prostoru pro vykreslení jediného grafického románu, který patří k tomu nejlepšímu, co série za poslední dobu nabídla.

Stránky