Spolupráce


Texty vzniklé ve spolupráci s jinými subjekty.

Bersekr 1

Běžná sekce: 

Je libo pořádná temná fantasy manga? V tom případě je komiksovým Bersekrem přání splněno. A to hned v pořádně tlusté knize, která zahajuje novou sérii.

Spiderman/Deadpool 5: Závody ve zbrojení

Běžná sekce: 

Tento komiks budete buď milovat nebo nenávidět – neboť v jakém jiné superhrdinské komiksové sérii může být Peter Parker alias Spiderman tím rozumnějším na scéně? Tady však má parťáka, který se zrovna moc dospěle nechová. Pokud ale vyhledáváte právě zběsilé hlášky a odlehčenou atmosféru pod taktovkou Deadpoola, jste na správném místě.

Stranger Things: Šestka

Běžná sekce: 

Chuťovka pro fanoušky Stranger Things, to je komiks Šestka. Příběh se točí okolo dalšího nadaného dítěte, které se stalo součástí tajného vládního programu vedeném doktorem Brennerem.

Královská krev: Pomsta a vykoupení

Běžná sekce: 

Máte chuť na pořádnou epickou fantasy na stránkách komiksu? Na příběh obsahující postavy kladné, záporné i takové, které se pohybují mezi těmito dvěma extrémy? Na příběh plný intrik, boje i nějaké té (docela drsné) romantiky? Pak je pro vás komiksová kniha Královská krev: Pomsta a vykoupení jako dělaná.

Nesnáším pohádkov 1: A jestli neumřela, vyšiluje dodnes

Běžná sekce: 

Představte si, že jste malá holčička, která si hraje s princeznami, jednorožci a dalšími pohádkovými bytostmi. Svět je veselý a usměvavý a září pastelovými barvami duhy. Jaké by to bylo, zažít dobrodružství ve světě, kde tohle všechno skutečně existuje a není jen součástí vaší představivosti? Určitě skvělé!

Stránky