O webu


Informace o těchto stránkách

Vánoční aktualizace 2016: Konec věků

Běžná sekce: 

Vánoce už jsou pár dní za námi - a je čas na každoroční nadílku novinek od Wargaming.cz. Tentokrát jsme se zaměřili na velký rozdělaný rest, Konec věků Warhammeru Fantasy Battles. Na webu Herní světy tak přibylo hned šest nových dílů tohoto příběhu, které v kombinace s jinými díly už tvoří velký kus historie Konce věků.

Wargamingové novinky: květen 2015

Běžná sekce: 

Květen je za námi a s drobným zpožděním je tu i další shrnutí novinek za uplynulý měsíc. Tentokrát bylo na všech frontách poměrně klidno. Na Wargaming.cz přibylo jen pár nových článků a společnosti prodávající wargamingové hry se před letní sezónou taky zrovna nepředháněly v novinkách.

 

Warhammer 40.000

Protože je teď Warhammer Fantasy Battles u ledu, Games Workshop se v poslední době plně soustředí na Warhammer 40.000. Potěšeni byli hlavně příznivci nové frakce, Adeptus Mechanicus, a také vesmírných mariňáků.

Wargamingové novinky: březen 2015

Běžná sekce: 

Dnešním vydáním rozjíždíme nový seriál článků na Wargaming.cz, který shrne dění ve hrách s miniaturami za poslední měsíc a třeba bude časem lákat i na dění v měsíci následujícím.

Začínáme ve skromném duchu a s dalšími vydáními budeme rozsah případně rozšiřovat.

 

Warhammer Fantasy Battles

Konec věků se nám chýlí ke konci a na scénu v plné parádě vstoupil Archaon. To znamenalo novou knihu série End Times (Archaon) a záplavu modelů démonů a přívrženců boha Chaosu Khorneho.

10. výročí webů Wargaming.cz

Běžná sekce: 

V sobotu (tj. 21.2.) to bylo deset let, co vznikl první přímý předchůdce stránek Wargaming.cz. Tehdy to byl takový rychle spíchnutý web vytvořený primárně pro umísťování rosterů – soupisů – armád pro Warhammer Fantasy Battles. První články ke fluffu pak vznikly krátce poté a najdete je na webu dodnes.

Vánoční aktualizace 2014

Běžná sekce: 

Krásné vánoční svátky všem!

Jak je dobrým zvykem na tomto webu, ani letos vás, čtenáře, nemine několik vánočních překvapení.

Vím, letos to nebylo s aktualizacemi nijak slavné. Ale den má holt 24 hodin a když ty jsou potřeba jinde, musí i web ustoupit. Proto ale věřím, že vás letošní vánoční aktualizace potěší dvojnásob.


První krok ke změně

Stránky