O webu


Ocitli jste se na webových stránkách Wargaming.cz, které se věnují jak už název napovídá wargamingu, tedy válečným hrám s miniaturami. Mezi ty nejpopulárnější u nás patří rozhodně Warhammer 40.000 a Warhammer Fantasy Battles od britské firmy Games Workshop, kterým je věnována velká část prostoru. V posledních letech však i na náš trh začínají pronikat mnohé další hry, které si získávají rozsáhlou hráčskou základnu. Mezi ně jmenujme třeba Infinity, Flames of War či Dystopian Wars. A to ani nemluvíme o některé z četných méně známých her. Na webu je však místo i na další wargamingu blízká témata jako je třeba historie, komiks či fantastika (sci-fi a fantasy v nejrůznějších formách).

Pro plný přístup k materiálům je třeba se registrovat a být schválen administrátorem. Web už je plně zprovozněn, nicméně schválení administrátorem je nutné kvůli velkému náporu spamu.

Web v srpnu 2013 prošel výraznými změnami systému a designu. Bližší informace o budoucím vývoji hledejte zde na fóru nebo na přidruženém blogu Trace Rumours.

 

Důležité informace:

Proč se registrovat?

Autorská práva

Ochrana osobních údajů

Pravidla pro návštěvníky

Reklama na webu

Spolupráce

Historie Wargaming.cz

Běžná sekce: