Černé historky


Máte rádi detektivky? Vždycky jste si přáli být kriminalisty vyšetřujícími podivná úmrtí? V Černých historkách máte ideální šanci posunout své schopnosti dedukce na zcela novou úroveň.

Krabička hryV malé krabičce vás čeká 50 karet záhadných úmrtí a jejich často velmi překvapivých vysvětlení. Pravidla hry jsou přitom naprosto jednoduchá. Jeden z hráčů se ujme role vypravěče a přečte si skutečné příčiny smrti napsané na rubové straně karty. Ostatní hráči se poté snaží pomocí základní indicie na líci karty odhalit, co se skutečně stalo.

Metoda, jak se dopracovat k řešení, je jednoduchá. Stačí pokládat vhodné otázky, na které vypravěč odpovídá „ano“ či „ne“. Pak už jen závisí na vaší logice a schopnosti se správně dotazovat. Jo a shlédnutí nějakých těch kriminálek taky nemusí být k zahození.

Některé černé historky jsou odhalitelné během chvilky, zato kvůli jiným se pěkně zapotíte. Někdy je totiž vysvětlení takřka nasnadě. A jindy se vám bude zdát pěkně šíleným.

Černé historky jsou splněným snem všech, kteří rádi pátrají a mají rádi hádanky. Nevýhodou je jen fakt, že si je zahrajete v roli hráče jen jednou – pak už budete řešení daného případu. Pokud vás ale chytnou, najdete na trhu několik jejich pokračování, takže buďte bez obav, že by vám případy brzo došly.

Rozbalená hra

Běžná sekce: