Královská krev: Pomsta a vykoupení


Máte chuť na pořádnou epickou fantasy na stránkách komiksu? Na příběh obsahující postavy kladné, záporné i takové, které se pohybují mezi těmito dvěma extrémy? Na příběh plný intrik, boje i nějaké té (docela drsné) romantiky? Pak je pro vás komiksová kniha Královská krev: Pomsta a vykoupení jako dělaná.

Obálka komiksu Základní zápletka není složitá – mezi dvěma královstvími zuří neustálé boje a zdá se, že existuje jen jediná cesta, jak je ukončit: královská svatba mezi potomky obou vládců. Ta však vypadá, že nebude jednoduchá, protože oba snoubenci nemohou být rozdílnější. Změní se to nebo se jejich cesty rozejdou? Právě s tím začne Pomsta a vykoupení, ale rozhodně se u toho nezastaví.

Silnou stránkou tohoto komiksu je, že umí jet podle šablon – a pak z nich náhle a překvapivě odbočit. Stačí, aby se někdo zachoval neočekávaně a příběh přehodí výhybku a jede po zcela nové koleji. A vy si to budete užívat.

Pomsta a vykoupení je uzavřením příběhu, ale pokud jste předchozí knihu nečetli, není se třeba obávat. Užijete si jej i bez předchozí znalosti, v tomto ohledu je rozhodně děj přívětivý i pro nezasvěcené.

Královská krev: Pomsta a vykoupení je pořádnou epickou fantasy, kterých v komiksovém světě přeci jen není mnoho. Alespoň na českém trhu. Příběh je zábavný a chytlavý; a kresba jej skvěle doplňuje. Takže stačí projít pár stránek a kniha vás zcela pohltí.

Ukázka komiksu

Běžná sekce: