Pomozte Nakladatelství CREW


Jak jistě pravidelní čtenáři vědí, dlouhodobě spolupracujeme s Nakladatelstvím CREW. Díky nim jsme si i na našem trhu mohli za posledních několik let vychutnat spousta skvělých komiksů. Bohužel, stejně jako na spoustu dalších i na ně dopadla současná situace s koronavirem. Pokud můžete zvažte, že CREW podpoříte tím, že si u nich na e-shop pořídíte nějaký zajímavý kousek do své sbírky (mají 20 % slevu). Jo a na jejich podporu slibuji, že za každý klik ba banner níže přidáme jeden nový článek na Herní světy :)

E-shop Nakladatelství CREW

Jo a při vyplnění hesla „MINIKOMIKSÁŘ“ do poznámky objednávky získáte i pracovní sešit se spoustou úkolů, omalovánek a vystřihovánek pro děti zdarma.

Pomozte nakladatelství CREW

Asi vám nemusíme psát, že situace je vážná. Ještě do konce minulého týdne jsme doufali, že radikální opatření budou jen krátkodobá a že to nebude taková rána. Ale jak je vidět, to bychom si přáli moc. Tudíž vás chceme požádat o pomoc.

CREW se vždycky snažila podporovat ostatní knihkupce. Ale momentálně je z nich většina zavřená a některé z největších firem daly jasně na vědomí, že nemáme s placením prodaného zboží v nejbližší době počítat (a to, i když jde o věci, které se prodaly už na Vánoce).

Samozřejmě, firem, které situaci zneužívají, je jen menšina, většina knihkupců (hlavně těch menších) i distributorů je momentálně po uši v maléru a neposílají peníze prostě proto, že žádné peníze nemají a kvůli zavřeným obchodům je ani nemají kde vzít. Chápeme to, ale je to zlé. Proto chceme požádat, pokud budete chtít kupovat naše tituly, kupujte je přímo na našem obchodě www.obchod.crew.cz (případně v přidružené pobočce www.arkham.cz či www.krakatit.cz). U těchto speciálek je jistota, že se peníze skutečně dostanou co nejrychleji k nakladateli. A to je momentálně opravdu důležité. Snažíme se na oplátku, aby vám objednané zboží dorazilo co nejrychleji. Nabízíme dvacetiprocentní slevu na novinky (které zatím ani nejsou jinde v prodeji), základní slevu na všechny ostatní tituly a k tomu jsme  přihodili i při nákupu nad osm set korun poštovné zdarma – a to jakékoliv a i na Slovensko! 

Netvrdíme, že někde nemůžete sehnat knihy laciněji… ale ta lacinost může být způsobena i tím, že firmy nemají v úmyslu za to zboží v dohledné době (či vůbec) zaplatit. Takže v téhle chvíli, pokud je to možné, nakupujte přímo u zdroje. A to se netýká jen nás, ale i dalších vydavatelů. Podporujte je. A až se otevřou knihkupectví, snažte se co nejvíce podporovat své oblíbené prodejny. Tím nepomáháte jenom jim, ale i nám a dalším vydavatelům. 

Co se týče nakladatelství CREW, už teď je jasné, že se nám edičák proti katalogu opozdí, ale pořád je šance, že nebudeme muset sahat do chystaných titulů a vyjde postupně vše, co bylo v plánu. Je to pořádný klacek pod nohy, zrovna když byl tak skvělý rok… Ale stále neházíme ručník do ringu ani na této frontě. 

Takže vás žádáme – pomozte nám bojovat za komiksy! Nakupujte u nakladatelství CREW!

Petr Litoš, Jiří Pavlovský 

Běžná sekce: