Speciální olympijská akce


AKTUALIZACE: TAK ABY SE NEŘEKLO, ŽE SI NEVÁŽÍM LUKÁŠE BAUERA A JEHO BRONZU, TAK TO ZASE O DEN PROTÁHNU (nezapomeňte ale použít uvedené heslo) :-D

AKTUALIZACE: NA OSLAVU ZLATÉ MEDAILE MARTINY SÁBLÍKOVÉ AKCE REGISTRACÍ PRODLOUŽENA O 24H (navíc jsem výjimečně povolil i zbylé uživatele)

Kdo se do 23:17:29 (má oblíbená čísla) dnešního dne zaregistruje na tomto webu a v registračním formuláři napíše do políčka "Další informace" větu "Fandím českému sportu!" (popřípadě ji můžete doplnit o své oblíbence, ale základ nechejte), bude mu účet aktivován už tento den. Na další příležitost si pak budete muset ještě pěkných pár dní počkat, protože jak bylo uvedeno na blogu i na těchto stránkách, registrace ještě nejsou otevřeny!

Na webu už je nahrána cca dvacítka článků zejména k vesmírným mariňákům - nejoblíbenější armádě dle hlasování, proto je její obsah nahráván přednostně - včetně několika novinek.

Nezapomeňte, fanděte českému sportu a to nejen na olympiádě :-P

P.S. Tomu, kdo nepoužije výše uvedenou větu a registruje se, bude účet zprovozněn, až se registrace otevřou normálně (nadále bude třeba potvrzení administrátora, ale to bude automatické, tedy pokud o sobě vyplníte dost údajů, aby bylo poznat, že nejste nějaký šikovný robot, který prošel spamovou kontrolou).

P.P.S. Pokud se náhodou někdo registroval před touto akcí a účet mu nebyl zprovozněn, má šanci vše napravit poslání mailu na webredak@seznam.cz s onou kouzelnou větou, kterou mu doplním do jeho profilu. Jinak si bude muset počkat stejně jako ti uvedení o odstavec výše.

Běžná sekce: