Stranger Things: Šestka


Chuťovka pro fanoušky Stranger Things, to je komiks Šestka. Příběh se točí okolo dalšího nadaného dítěte, které se stalo součástí tajného vládního programu vedeném doktorem Brennerem.

Obálka komiksu Velkou devízou šestky je jiný pohled na celý tajný program. Ne že by ten nyní vypadal nějak mírumilovně, ale uvidíte jej z pohledu jiné a starší postavy, než je Jedenáctka ze seriálu. Je to komiks určený pro fanoušky, kteří viděli minimálně první řadu, ke které v Šestce najdete dost odkazů.

Seriálu neznalý čtenář se nemusí bát, že by mu komiks nějak moc prozradil ze samotného seriálu. Odehrává se totiž několik let před jeho první řadou. Na druhou stranu si neužije poměrně častých narážek a pravděpodobně si ani tak moc nevychutná samotný děj, což by byla škoda.

Šestka je chuťovkou jednoznačně zaměřenou na diváky seriálového zpracování Stranger Things. Těm příjemně vyplní čekání na novou řadu a zároveň jim umožní vrátit se do jejich oblíbeného příběhového světa. Šestka je čistokrevnou komiksovou zábavou laděnou do ducha své předlohy, takže vás v tomto ohledu určitě nezklame.

Ukázka komiksu

Běžná sekce: