Teď poznáte Negana!


Je skvělou zprávou pro český komiksový trh, že jsou na něm ty nejvýznamnější série natolik populární, že k nim vychází i vedlejší příběhy. Tentokrát došlo na Živé mrtvé a fanouškům může čekání na další český díl zkrátit kniha Teď poznáte Negana!

Protože jsou asi hlavní cílovou skupinou Teď poznáte Negana! stávající čtenáři Živých mrtvých, není potřeba Negana moc představovat. Jak tedy víme, jde o jednu z hlavních postav posledních kapitol příběhu. O postavu, která rozhodně nespadá do kategorie černobílých. A o tom vás ještě více přesvědčí tento speciál.

Obálka komiksu Jde o příběh zrodu Negana drsňáka a jeho neoddělitelné baseballové pálky Lucille. Nečekejte, že by na vás čekal Negan svatoušek. Tahle postava v sobě vždycky měla zárodek sebestřednosti a touhy působit drsně. Zároveň vám ale příběh odhalí jeho skutečnou motivaci – pokud jste o ní dosud váhali, a možná i zdráhali věřit spolu s Rickem, že to Negan může myslet dobře.

Teď poznáte Negana! je příjemným osvěžením a chvilkovou odbočkou z hlavní příběhové linie. Drobnou vadou na kráse pro sběratele snad může být jen to, že vám formátem kniha nezapadne do vaší poličky se sérií Živých mrtvých. Je totiž v pevné vazbě a o něco větší. To by vám ale nemělo zabránit dozvědět se něco více o postavě, která hraje v Živých mrtvých tak významnou roli.

Ukázka komiksu

Běžná sekce: