Ultimate Spiderman a spol.


Superhrdinové to v dnešní době nemají lehké. V představách tvůrců jich běhá snad více než lidí, které mají ochraňovat, a v těch hromadách jejich protivníků, aby se čtenář vyznal snad jen s encyklopedií. Nedej bože, aby někdo chtěl jejich příběhy číst pěkně od začátku. Vždyť ti starší  ze superhrdinů už pomalu začínají atakovat důchodový věk.

Jedno z čísel magazínuO to víc je lákavá možnost sledovat jejich příběhy pěkně od začátku. A zasazené do moderního prostředí, ve kterém už počítač neznamená další místnost v továrně, ale něco, co si můžete vložit do tašky.

A právě s touto ambicí, tedy přenést známé superhrdiny do dnešní doby a začít vyprávět jejich příběhy zase pěkně od začátku, přišla řada Ultimate od komiksového nakladatelství Marvel. A díky nakladatelství Crew si je můžete začít užívat i v českém podání.

A tohle podání bude pěkně lákavé. Nečekejte nějaké extra drahé bichle či naopak další časopisy. Magazín Ultimate Spider-man a spol. se usadil přesně uprostřed – je to dvouměsíčník v podobě tenké knížky, která přináší vždy dvojici superhrdinských příběhových linií ze světa Ultimate.

Těšit se samozřejmě můžete těšit na titulního Spider-Mana a jeho první dobrodružství. Společnost mu pak (zatím střídavě) dělají Ultimate řady superhrdinských týmů Fantastic Four a X-men.

Pokud vás dosud děsila nepřehlednost superhrdinských dobrodružství, může být tenhle magazín zajímavou volbou. Jeho jednotlivá čísla najdete v knihkupectvích (ale i trafikách), popřípadě si jej můžete objednat ve svém oblíbeném komiksovém e-shopu. Tak či tak, po jeho otevření zjistíte, že příběhy, do kterých se obuly některé z těch největších komiksových hvězd současnosti, jsou pekelně lákavou zábavou.

Ukázka z komiksu

Více o magazínu najdete na webu nakladatelství Crew.

Běžná sekce: