Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2011


Krásné Vánoce a šťastný nový rok Vám přeje Wargaming.cz!

Hlavně hodně štěstí a zdraví - a to rozhodně nejen při hodu kostkami (kdy nedostatek štěstí může to zdraví skoro stát :-) ). A k tomu hodně zábavy a srandy, to je vždycky třeba.

Dárky k závěru roku už teď dostáváte průběžně. Včera to byla třeba sekce o Infinity, ke které brzy přibude pár dalších nových článků. Neregistrovaní čtenáři se dále mohou těšit na dokončení seriálu o hraní wargamingové hry Malifaux a představení systému Ambush Alley simulujího boje elitních jednotek proti hordám nepřátel. Příznivci fantastiky si naopak na své přijdou s povídkou R. E. Howarda jejímž hlavním hrdinou je barbar Conan - i ta se objeví v nejbližších dnech. Letošní Vánoční aktualizace tak bude stát na Wargaming.cz rozhodně za to!

Po Vánoční aktualizaci přijde menší pauza v novinkách na webu, ale příští rok opět navážu a budete se moci opět těšit na pravidelné aktualizace i kupu novinek, které mám už připravené a na které se ještě nedostalo. Sledujte zdejší fórum, objeví se tam aktuální informace o tom, na co se můžete těšit.

Mějte se pěkně ;-)

Běžná sekce: