Web do prázdnin


Celý projekt Wargaming.cz se celkem slušně rozjíždí - neregistrovaní návštěvníci toho samozřejmě mnoho vidět nemohou, protože prakticky veškerá činnost je teď zamířena na obsah přístupný jen registrovaným uživatelům. Těmi ale můžete být klidně i vy - stačí vyplnit registrační formulář a počkat na schválení administrátorem.

Stránky se ovšem nebudou v budoucnu orientovat jen na uzavřenou registrovanou komunitu - naopak - jejich nedílnou a rovnocennou součástí bude i sbírka volně přístupných článků nejrůznějšího zaměření - od těch uvádějících návštěvníky do tajů wargamingu a nejoblíbenějších herv našich zemích, po ty, které budou tvořit spíše takové odreagování od hlavní tematiky.

To už jsem ale trochu předběhl dobu, protože to rozhodně nespadá do horizontu těch pár měsíců, které ještě do poloviny roku zbývají. Během nich se totiž i nadále bude upínat většina snah na nahrávání uživatelského obsahu, který má být alespoň zpočátku velmi solidním základem, na který se bude dále stavět.

Nic vám ale nebrání se registrovat a ponořit se do obsahu pro členy naší komunity, který teď čítá více než půl druhé stovky textů...

Běžná sekce: