Živí mrtví 30: Nový světový řád


Série Živí mrtví uzavřela třicítku dílů a spolu s tím i pořádně rozjela novou kapitolu svého příběhu. Ozřejmí se překvapení, které jsme zažili na úplný závěr dvacátého devátého dílu. A zdá se, že tentokrát se celé představení rozjede na podstatně větším prostoru. Ačkoli ještě uvidíme, nakolik budou nové postavy fungovat a nakolik se tak zapíší mezi takové legendy, jako jsou Guvernér či Negan.

Z Obálka komiksu cela na rovinu, Nový světový řád je dílem, který chystá scénu na další představení. Nečekejte úplně překotný děj, byť k několika zajímavým zvratům také dojde. Hlavní roli má ale představování nových postav a prostředí. V obou případech nemá smysl prozrazovat víc, to bychom vám zkazili zážitek.

Pokud máte chuť do tohohle rozjetého vlaku naskočit, je Nový světový řád vhodným začátkem. Čeká vás ochutnávka toho, na čem druhá polovina série staví – chodící nemrtví už nejsou takovým nebezpečím. Dobře organizovaná skupina si s nimi poradí. Ta největší hrozba se čím dál víc skrývá v živých. Sledování toho, co se z koho pod tlakem vyklube, vás pak bude nutit číst stranu za stranou, až dorazíte nakonec. A budete úpěnlivě čekat do vydání dalšího dílu.

Ukázka komiksu

Běžná sekce: