Informace pro nováčky

Vítejte jako registrovaný uživatel na webu Wargaming.cz!

 

Zde naleznete několik základních informací, které vám ulehčí život s Wargaming.cz a usnadní jeho používání. Stránky jsou pořád ještě ve stadiu vývoje, takže ne všechno funguje jak má a jak, doufejme, v budoucnu i fungovat bude. Časem budou některé z následujících bodů možná nepotřebné, ale alespoň pro začátek je třeba upozornit na několik věcí. Pokud budete mít jakékoli další potíže či návrhy, obraťte se, jak je i uvedeno dále, na fórum.

 

Pár obecných věcí:

  • Vyplatí se kouknout na základní pravidla webu v sekci "O webu". Na fóru najdete i doplňky týkající se diskuzí. Nebojte se zapojit případnými připomínkami na vylepšení!
  • Utříděný obsah pro registrované uživatele najdete pod odkazem "Uživatelský obsah". Velmi Vám usnadní orientaci v té spoustě článků. Jinak můžete samozřejmě postupovat přes jednotlivé sekce.
  • V levém sloupci dole pod odkazem "Poslední příspěvky" můžete najít nejnovější obsah. Respektive v poslední době komentovaný nebo upravovaný. Čistý výpis nových textů si můžete projít přes úvodní stranu.
  • Pokud najdete ve článku nějakou chybu či nesrovnalost, neváhejte pod ním zanechat komentář (klidně i když půjde o překlep s dvojitou mezerou a podobně). Těch pár vteřin pomůže zlepšit celý web. Pokud se bude jednat o větší problém, který bude třeba vyžadovat nějakou diskuzi, neváhejte otevřít vlákno na fóru (v části "Náměty, připomínky").
  • Chcete se dozvědět něco na podobné téma? Zkuste kliknout na tagy pod (respektive nad - podle toho, jaké používáte téma vzhledu) článkem. Objeví se seznam s posledními příspěvky spadajícími do dané kategorie.

 

A na závěr jedna technická:

  • Avatara pro svůj profil si nahrajte nejlépe přes fórum - z něj by se vám měl sesynchronizovat i na samotný web

 

Toť prozatím vše (tedy nezapomeňte krom čtení článků navštívit i fórum!).

Uživatelská sekce: