Goon počtvrté


Obálka komiksu Čtvrtý díl komiksové série Goon s podtitulem Čest a děsivé konsekvence z ní plynoucí se blíží. Alespoň pokud se opět najde dost zájemců v rámci řady Na přání nakladatelství Comics Centrum. Pokud jste fanoušky této originální série, tak si do 1. 11. 2015 můžete knihu na stránkách nezávazně objednat. Už zbývá jen několik desítek zájemců a bude jasné, že i čtvrtý díl vyjde, takže neváhejte. Pokud se vše zadaří, 30. 11. 2015 pak kniha vyjde, takže bude mít dost času dostat se vám až pod stromeček.

A co vás tentokrát čeká?

Lidožravé bulvy z jiné dimenze, šílení vědci, běsnící vraždící roboti a duch vánoc minulých – ve světě Goona nic neobvyklého. Pojďte se tedy opět potulovat po Lonely Street s Goonem a s jeho kumpány, kteří brání svou milovanou část města před všelijakými pohromami a přízraky v příběhu Goon 4: Čest a děsivé konsekvence z ní plynoucí. 

Tato kniha obsahuje tři temné, ale zároveň zábavné příběhy, ve kterých náš starý známý bojuje s hordou vraždících robotů a dokonce i se stvůrami z jiné dimenze, aby pomohl zachránit svého příležitostného spojence a přítele Dr. Hieronyma Slitinu, sužovaného temnou chorobou. Jak už to tak bývá, na své cestě má Goon mnoho překážek, které ho po sléze přivedou až do vězení na ostrově Cade. Zde nám dokáže, že žádný dobrý skutek nezůstane po zásluze potrestán.

Máme se, zdá se, na co těšit. A pokud se chcete k téhle drsné černohumorné zábavě přidat, nezapomeňte, že si komiks Goon 4: Čest a děsivé konsekvence z ní plynoucí máte šance předobjednat do této neděle na stránkách Comics Centrum.

Běžná sekce: