Komiks World of Warcraft


Chybí Vám v současné české komiksové produkci fantasy příběhy toho nejklasičtějšího ražení – hrdinská fantasy, která nešetří roztodivnými rasami, protivníky, prostě čistá esence her na hrdiny? Pak je komiksový World of Warcraft právě pro vás.

Obal knihyWorld of Warcraft je prostě fenomén. Svět Warcraftu už je s námi pěknou dávku let a proslaven byl ještě předtím, než se hoši z Blizzardu rozhodli z něj udělat legendární online hru.

A stejně jako nekonečně se můžete toulat v herním světě World of Warcraft, tak i přečíst tenhle komiks vám zabere něco času. A to v dobrém. Zatímco jiné komiksy slupnete za hodinku, ani nemrknete, u komiksového World of Warcraft strávíte hodin hned několik. A to několik hodin poctivé hrdinské fantasy.

Příběh komiksu je sledem dobrodružství trojice hlavních hrdinů, kterými se táhne hlavní dějová linie o odhalení tajemství amnézie lidského bojovníka Lo’Goshe. Jak se sluší a patří, v pozadí je tajemný nepřítel, a protože jde o první díl série, jeho odhalení na nás ještě čeká.

Co se na nás ale vrhne prakticky od prvních stránek, je čisté dobrodružství doprovázené pořádnou dávkou boje.

Kresba Luda Lullabiho odpovídá naturelu World of Warcraft. Pokud jste někdy hráli tuhle slavnou online hru nebo jen viděli obrázky z ní, tak vám bude kresba tohoto komiksu povědomá. A ty, kteří na tenhle výtvarný styl ještě nenarazili, skoro jistě rušit nebude.

Pokud máte rádi hrdinskou fantasy či jste fanouškem World of Warcraft, je první díl nové řady barevných komiksů z tohoto světa tou pravou volbou. Zabaví vás na dlouhou dobu a donutí vás netrpělivě čekat na další knihu, která by měla po několika měsících tu první následovat. Už aby to bylo!

Ukázka z komiksu

Běžná sekce: