Podzim bude super


Je ještě kalendářní léto, ale venku už je často natolik sychravo, že už to s tímhle ročním obdobím nemá mnoho společného. Wargaming.cz Vám však tohle ne zas tak příjemné počasí rozhodně zpestří. Jako vždy, když se objevuje článek v kategorii "O webu" i teď se můžete těšit na prozrazení několika chystaných novinek na nejbližší měsíce.

Začněme obsahem pro registrované čtenáře. Krom závěru vytváření UPW 2.0 (Ultimátního Průvodce Warhammerem 40.000) se můžete těšit i na rozjezd obsahu k Warhammeru Fantasy Battles. Během té doby se dostane i na hry, které spadají i pod jiné výrobce her s miniaturami - minimálně na další významnější hru poslední doby - sci-fi AT-43 od francouzského Rackhamu. A možná se i na okamžik vrátíme na fantasy svět Aarklash, dějiště hry Confrontation od téže firmy.

I neregistrovaní návštěvníci však dostanou svou dávku textů, která jim bude přístupná bez přihlášení. Trochu více se rozjedou články na hlavní straně zabývající se všemožnými hrami (je přichystáno třeba představení jedné netradiční hry s miniaturami).

A s povídkou "Kročeje uvnitř" se na web do sekce Fantastika vrátí i hrdina slavného spisovatele a autora neméně známého barbara Conana R. E. Howarda, puritán Solomon Kane. Ten se tentokrát potýká se zlem, starodávným i veskrze novým, přímo v hlubinách pralesů Afriky.

Mimo to ještě doufejme dojde ke spuštění historické součásti Wargaming.cz - založené na webu Via Historia doplněném o nové články.

To samozřejmě není všechno, podzim bude tentokrát dlouhý a určitě vydatný. Novinek či plánů na ně je připravena spousta a samozřejmě není ještě jisté, co dalšího by se mohlo v nejbližší době na těchto stránkách objevit. Proto pravidelně čtěte Wargaming.cz, bude to stát za to víc, než kdykoli předtím!

Běžná sekce: