Živí mrtví 12: Život mezi nimi


Obal komiksuPomalu se zdálo, že série Živí mrtví začíná trochu usínat na vavřínech. Příběh v posledních knihách malinko ztrácel spád a zdálo se, že naše hrdiny už nemůže potkat nic nového pod sluncem. Přitom se ale v dáli vznášela vidina zlomu, která přišla teprve nedávno s novými postavami.

Jenže předcházející díly byly ve skutečnosti jen jistou pauzou, zklidněním situace a přípravou na novou partii. A ta přichází v Životu mezi nimi. Naši hrdinové už se totiž přiblížili k Washingtonu. A vykoupení by se mělo blížit. Nebo zase ne a nečeká je nic jiného než zklamání?

Autor Živých mrtvých v Životu mezi nimi rozehrává zcela novou partii. Partii, která je příjemným oživením a příslibem kvalitního budoucího příběhu. Jiné kulisy dávají Živým mrtvým novou šťávu a řadí dvanáctý díl série k tomu nejlepšímu, co v ní vyšlo. Jak se totiž ukazuje, kresba i stínování si drží svou laťku a rozdíl mezi průměrným a nadprůměrným dílem je skutečně postaven na spádu příběhu.

Život mezi nimi konečně načíná novou kapitolu Živých mrtvých, a pokud už jste nad životem mezi zombiemi lámali hůl, tady máte opravdu ráznou odpověď. Jen tak dál!

Ukázka komiksu

Běžná sekce: