Gantz 3


Jízda pokračuje. Naši hrdinové už nebudou nikdy jako dřív. Vzpomínky na minulost i doznívající vzrušení ze síly, kterou získali, je pronásledují, aniž by tušili, že se blíží další kolo honby za mimozemskými protivníky.

Obal komiksuV tomto díle trochu víc prozkoumáme naše tři hrdiny. Zejména Keiovi a Kišimoto se podíváme trochu blíž do života, abychom poznali, že to, co se stalo v minulých dílech, možná konečně vneslo nějaké impulsy do jejich žití.

V třetím díle se také podíváme ještě trochu víc do sexuálních fantazií (mužské části) japonské mládeže. Takže zvlášť ti, kteří tenhle aspekt japonské mangy mají rádi, budou s Gantz spokojeni. Ale to všechno je spíš intermezzo před dalším pokračovým likvidace mimozemšťanů.

Protože další kolo podivné hry se rozjíždí.

Trojice, respektive čtveřice, postav přežila a Gantz musí doplnit řady. Další zachránění před smrtí, jen aby ji s největší pravděpodobností potkali znovu a mnohem hrůznějším způsobem. Někteří snad zaslouženě, někteří zapleteni zcela nevinně. Jak uvidíme, Gantz si v ničem nevybírá. A my se máme na co těšit.

Ukázka komiksu