Mephit – (nejen) wargamingový klub a e-shop

Začátkem dubna se v Praze otevřel nový herní klub, kam si můžete přijít zahrát své oblíbené figurkové a jiné stolní hry. Herní obchod a klub Mephit najdete na Arbesově náměstí 14, Praha 5 (kousíček od stanice metra B – Anděl).

Klub disponuje největším výběrem figurkových her v ČR. Kromě "klasických" wargamingových her jako například Warhammer Fantasy Battles či Warhammer 40.000 zde běží organizované hraní Malifaux, Flames of War, Wings of Glory či Eden. V obchodu dále najdete třeba MERCS, Freebooter’s Fate, Axis & Allies: War at Sea nebo Warmachine/Hordes. Většinu z těchto her Vám obsluha obchodu ráda vysvětlí a zapůjčí ukázkové armády.

Mephit

Klub má kapacitu 32 míst (polovinu při hraní "velkých" wargamingových her) a jeho hlavní předností je velmi příznivá otevírací doba – o všedních dnech od 12 do 22 hodin a o víkendech od 9 do 22 hodin. Na místě si můžete také bezplatně zapůjčit některou z desítek deskových her.

Mephit - obchod

Pro hráče jsou k dispozici chlazené nápoje a balené pochutiny, obyčejnou vodu získáte zdarma z automatu. V klubu se lze bezplatně připojit na wi-fi.

Program klubu je neustále doplňován o nové turnaje a další akce. Program klubu najdete na: http://www.mephit.cz/cs/prodejna-a-klub/program-klubu.

Vše o klubu najdete na internetové adrese http://www.mephit.cz . Součástí stránek je i internetový obchod. Klub najdete také na Facebooku a na diskusním serveru Hofyland.

Mephit