Hry s miniaturami


Obsah týkající se her s miniaturami.

Wargamingové novinky: květen 2015

Běžná sekce: 

Květen je za námi a s drobným zpožděním je tu i další shrnutí novinek za uplynulý měsíc. Tentokrát bylo na všech frontách poměrně klidno. Na Wargaming.cz přibylo jen pár nových článků a společnosti prodávající wargamingové hry se před letní sezónou taky zrovna nepředháněly v novinkách.

 

Warhammer 40.000

Protože je teď Warhammer Fantasy Battles u ledu, Games Workshop se v poslední době plně soustředí na Warhammer 40.000. Potěšeni byli hlavně příznivci nové frakce, Adeptus Mechanicus, a také vesmírných mariňáků.

Wargamingové novinky: duben 2015

Běžná sekce: 

Květen je tady a s ním je tu i druhý díl Wargamingových novinek! Oproti minulému dílu přibylo pár nových kategorií a v tom budeme pokračovat i příště (tak abychom postupně pokryli i jiné populární wargamingové hry a ostatní dění).

 

Warhammer Fantasy Battles

Games Workshop s koncem Koncem věků Warhammer Fantasy Battles dost upozadil a nepřinesl pro něj žádnou vlnu novinek.

Situace tak zachránilo jen oznámení herní bomby - Total War: Warhammer! Rozhodně se podívejte na trailer... Další vývoj hry budeme podrobně sledovat.

Wargamingové novinky: březen 2015

Běžná sekce: 

Dnešním vydáním rozjíždíme nový seriál článků na Wargaming.cz, který shrne dění ve hrách s miniaturami za poslední měsíc a třeba bude časem lákat i na dění v měsíci následujícím.

Začínáme ve skromném duchu a s dalšími vydáními budeme rozsah případně rozšiřovat.

 

Warhammer Fantasy Battles

Konec věků se nám chýlí ke konci a na scénu v plné parádě vstoupil Archaon. To znamenalo novou knihu série End Times (Archaon) a záplavu modelů démonů a přívrženců boha Chaosu Khorneho.

Bolt Action

Běžná sekce: 

Historický wargaming byl vždycky trochu punkový. Místo vícedílných miniatur poskládaných dle vaší chutí, několik podobných póz z krabic těch stejných modelářských firem, od kterých jsme si jako malí lepili letadélka. Tuny různých pravidel ke stažení na internetu. A tři vaši známí, které jste k danému systému ukecali, spolu s vámi tvořili celou českou herní komunitu daného systému.

Fluff Warhammeru 40.000: Krvaví Andělé

Prokletá kapitula, to jsou Krvaví Andělé. A jako jedna z původních legií vesmírných mariňáků za sebou mají Krvaví Andělé dlouhou a slavnou historii.

Stránky