Goon potřetí


Edice Na přání od komiksového nakladatelství Comics Centrum byla zatím velmi úspěšnou. A tak po sériích Zámek a klíč a Ú.P.V.O. přichází na řadu série, která nějaký čas spala. Před dvěma lety jsme o druhém Goonovi psali, že je na českém komiksovém trhu zjevením. A je jím dodnes – originální drsný humor v příběhu kombinujícím to nejlepší z fantasy a mafiánských knih a filmů.

Obálka komiksu Goon 3: Samej průšvih už má hodně dobře našlápnuto k vydání. Zbývá objednat pár desítek knih a naše domácí komiksové vody se znovu rozvíří touto originální sérií. Objednávat je možné do neděle 15.3. (není nutné platit předem) a pokud se zadaří, knížka vyjde o necelý měsíc později 13.4.

Jaká je anotace přímo od Comics Centra?

Všem nemrtvejm přisluhovačům zla a jeho dalším původcům!

Zkuste si něco na počestný obyvatele Lonely Street a budete mít co do činění s Goonem! Ať už jste roboti nebo emzáci, vlkodlaci nebo upíři, zombie nebo gorily (nebo zombie-gorily), to pro Goona nehraje roli – fofrem vám vymlátí všechny zuby z držky, jak tomu nasvědčujou skvělý příběhy v týhle knize. 

Ta je už třetí v rozrůstající se řadě knih líčících vítězství i tragédie samotáře, dost odvážnýho na to, aby se postavil Páteru Monsterovi a jeho příšerný armádě... ehm… armádě příšer. 

A jestli vám to není dost, tak v týhle knize se k němu přidá i Hellboy.

Je to tak, tentokrát bude v knize i Hellboy. A pro všechny fanoušky tohoto rudého paranormálního detektiva je dokonce připravena i speciální obálka v hellboyovském stylu.

Ukázka komiksu