Star Wars Magazín


Star Wars u nás mají tradičně řadu fanoušků a ti si již delší dobu mají šanci bohatě zásobovat své knihovny, poličky a počítačové mechaniky nejrůznějším obsahem související s touto populární space operou. Jak se ale zdá, hvězda Star Wars u nás stoupá stále výš a ruku v ruce se stoupající oblibou komiksů, bylo jen otázkou času, než u nás vznikne široká nabídka těch komiksů, které nás přenesou do "jedné vzdálené galaxie."

Star Wars Magazín 7/2012A jednu takovou příležitost přináší Star Wars Magazín vydávaný společností Egmont. Na čtyřiceti čtyřech stránkách tohoto měsíčníku najdete trojici příběhů od těch delších až po kraťasy. Představí se vám na nich nejen průřez různé autorské tvorby, ale i časového zasazení.

Star Wars Magazín 03/2012V době psaní tohoto článku aktuálním čísle 7/2012 tak najdete příběh z doby tuhé vlády Impéria v hlavní roli s Darth Vaderem. Dojde ale i na dobu, kdy byl Císař poražen a znovu utvářený řád Jedi bojoval o opětovné nastolení galaktického míru. A číslo uzavírá odlehčený příběh dobrodružství malého Anakina Skywalkera, který nevytvořil nikdo jiný, než slavný Stan Sakai, tvůrce u nás tak populárního králičího ronina Usagiho Yojimba.

Různé výtvarné styly, různá pojetí, ale jedno společné, vesmír Star Wars. To je obsah aktuálně vydávaného Star Wars Magazínu. A díky spolupráci s Egmontem se můžete těšit na představení jednotlivých čísel měsíčníku přímo na Wargaming.cz, uvedení jejich příběhů, ale i jejich kritické zhodnocení.

V souvislosti s tím se tady na webu dočkáte i občasných článků dále prohlubující některá ze zajímavých témat souvisejících se Star Wars. Nechť vás provází Síla a na shledanou na Wargaming.cz nejen u článků na téma Star Wars.

 

Více informací o Star Wars Magazínu naleznete v příslušné sekci na webu Egmontu.