Sci-fi


Obsah týkající se tématu sci-fi.

Kniha Ocelová šlechta

Běžná sekce: 

Pokud máte pocit, že pořádné military sci-fi není nikdy dost, pak vám nakladatelství Planeta9 servíruje další kousek do sbírky. V krátkém románu (alespoň ve srovnání s jinými recenzovanými knihami od tohoto nakladatelství) se přenesete do poměrně blízké, ale pořádně krvavé budoucnosti. Budoucnosti, která může velmi jednoduše nastat.

Pandořina hvězda: Bariéra

Běžná sekce: 

Sci-fi romány zdaleka nejsou na pultech českých knihkupectví raritou, byť je pravda, že v záplavě jiných alternativ občas zanikají. Na druhou stranu, vzpomeňme si, že řada klasiků fantastiky (Asimov, Bradbury a takto by šlo pokračovat) postavila svou spisovatelskou kariéru právě na sci-fi.

Vesmírný Usagi

Běžná sekce: 

Snad už ani netřeba představovat našim čtenářům sérii Usagi Yojimbo, která u nás patří mezi ta nejpopulárnější komiksová díla. V češtině už vyšly na dvě desítky knih s dlouhouchým králičím samurajem. A po barevné knize Yokai tu máme i další díl mimo sérii – Vesmírného Usagiho.

Ultramarines: The Movie

Běžná sekce: 

V roce 2010 vyšel první a na nějakou dobu jediný plnohodnotný film postavený na příběhovém univerzu Warhammeru 40.000, animovaný Ultramarines: The Movie. Studio Codex Pictures, které jej produkovalo, pak v první polovině roku 2013 ukončilo svou činnost, zřejmě i kvůli neúspěchu tohoto snímku mezi širší diváckou obcí (a dále kvůli neplnění smluv ze strany partnerů).

Sci-fi herní světy

Běžná sekce: 

Na Wargaming.cz najdete řadu příběhů z různých sci-fi her.

 

Warhammer 40.000 - temná budoucnost 41. tisíciletí

Firestorm Armada - střety vesmírných plavidel

Infinity - futuristické střety malých elitních jednotek

AT-43 (už dále nevydáváno) - bojujte za svoji frakci ve světě plném bojových obleků a bitevních vozidel

Stránky