Konec prvního roku W.cz


Za pár týdnů nám skončí rok 2010 a s ním i první rok existence webu Wargaming.cz (z názvu je odvozena má oblíbená zkratka W.cz). Web se samozřejmě začal rozjíždět už koncem roku 2009, ale uživatelům se otevřel až letos. Stránkám se, myslím, velmi slušně podařilo navázat na stále ještě fungující staré weby o věnované zejména Warhammeru Fantasy Battles a Warhammeru 40k. Když jsem je začal plánovat, nikdy by mě nenapadlo, že se k cíli (převedení starých textů a celkově rozjezd) budu blížit až po víc než dvou letech od začátku prvních korekcí starých článků.

Samozřejmě to není konec. Než bude Wargaming.cz v aspoň přijatelném stavu, bude třeba přidat ještě pár desítek textů a zejména upravit navigaci a design - to je ten největší rest, který zbývá. Něco už jsem upravil, testovací design si mohou uživatelé přepnout v nastavení, ovšem pro ty zbylé se největší změna odehraje, doufám, v následujících čtrnácti dnech (respektive v jejich závěru), kdy se vrhnu na důkladnější úpravy, jejichž výsledkem bude nové základní téma vzhledu a také vylepšená intuitivnější navigace na stránkách.

Mezitím se samozřejmě můžete těšit na další a další obsahové novinky. Jak už jsem předeslal na Facebooku a Twitteru, bude to zejména WFB (kampaň Koruna Nemesis ještě není ani zdaleka pokryta), a pak najedu na informace o non-GW hrách (Confrontation, AT-43, Warmachine a další). Vše samozřejmě bude prokládat zde nejoblíbenějším Warhammerem 40.000. Těšte se!

No a samozřejmě už pracuji na tradiční vánoční aktualizaci - podrobnosti budu zveřejňovat na fóru. Co můžu prozradit je to, že se dočkáte jedné delší Howardovy povídky o Conanovi (a jednu kratší dostanete začátkem prosince). Letos to bude stát určitě za to, tak se nezapomeňte registrovat, pokud jste tak ještě neučinili, aby se Vám nestalo, že o budete ochuzeni o spoustu věcí určených přihlášeným uživatelům...

Běžná sekce: