Vánoční aktualizace 2014


Krásné vánoční svátky všem!

Jak je dobrým zvykem na tomto webu, ani letos vás, čtenáře, nemine několik vánočních překvapení.

Vím, letos to nebylo s aktualizacemi nijak slavné. Ale den má holt 24 hodin a když ty jsou potřeba jinde, musí i web ustoupit. Proto ale věřím, že vás letošní vánoční aktualizace potěší dvojnásob.


První krok ke změně

Jde totiž o první krok směrem k velké změně, kterou celé stránky na začátku příštího roku (na přelomu února a března) prodělají. Čeká vás nová generace Wargaming.cz a věřím, že to bude stát za to!

A jaký je ten první krok? Je jím vydělení veškerého fluffu do otevřené encyklopedie na svety.wargaming.cz, alias na Herní světy Wargaming.cz. Otevřená je zejména v tom ohledu, že už není potřeba se jakkoli registrovat a přihlašovat. A můžete číst články všechny bez omezení.

Klasický Wargaming.cz pak bude sloužit jako magazín píšící o wargamingu, stolních hrách a fantastice. Tedy o tématech, která v poslední době tak či tak převládala. Také to bude zároveň svodník novinek z Herních světů - takže stejně tak, jako vidíte novinky na Twitteru, tak uvidíte, jaké nejnovější články přibyly na Herních světech.

Zatím berte Herní světy jako testovací verzi. Asi se občas vyskytne nefunkční odkaz a podobně. Vše by se ale mělo vyladit během začátku příštího roku. Každopádně fluffové novinky od nynějška budou publikovány jen na Herních světech.

 

Nové články

No ale vánoční aktualizace samozřejmě nemůže být bez nějakých nových článků. A letos se dočkají fanoušci obou Warhammerů.

Fluff Warhammeru 40.000 rozšířil článek o železných kněžích Hvězdných Vlků a hlavně o krootím hrdinovi Anghkoru Prokovi. Pro Warhammer Fantasy Battles nemohlo být téma jiné než Konec věků, bouřlivé události, které kompletně mění celý tento fantasy svět. V rozsáhlém článku Počátek konce se dočtete o úvodních událostech všech hlavních ras a frakcí tohoto světa. Jde zároveň o začátek série, ve které se podíváme na to nejdůležitější z Konce věků. Pokud ale máte rádi svět Warhammeru, rozhodně doporučuji přečíst si knížky tyto události popisující v originále. Stojí za to a Games Workshop se povedly!

 

Takže krásné vánoční svátky a vše nejlepší do nového roku :)

 

P.S. Více o změnách souvisejících s novou generací Wargaming.cz (a také tím, jak budou stránky fungovat do té doby) už brzy na blogu Trace Rumours.

Běžná sekce: 

Komentáře

"Pokud ale máte rádi svět Warhammeru, rozhodně doporučuji přečíst si knížky tyto události popisující v originále. Stojí za to a Games Workshop se povedly!" Mám to nahlásit jako lživou reklamu? :D
:D Mě se to z hlediska zpracování zatím moc líbí!