Gantz 2


Japonské manga šílenství pokračuje. A nikdo z našich hrdinů netuší, co se vlastně děje. Proč mají zabíjet, proč jsou zabíjeni. A v rukou přitom mají v rukou zbraně děsivého stylu – jen ještě nevědí jakého.

Tohle už není jen nějaká šílená reality show. Jednotlivým členům “komanda mrtvých” už začíná docházet, že tohle není jen nějaký nový televizní výstřelek, jakým vzbudit zájem letargických Japonců (a že z nich komiksu najdete účasten moc pěkný výřez).

Obálka komiksuTaky jim dochází, že když jsou mrtví, mohou zemřít stejně snadno jako předtím. Nebo ještě snáze, protože proti nim stojí neznámý, ale notně děsivý mimozemský protivník. Jedna postava po druhé je likvidována - přežije vůbec někdo tuhle vražednou misi?

Tajemství koule nazývané Gantz se v druhém díle opět kousek poodhaluje. Všude kolem je ale pořád tolik otázek a stejně tolik, kolik jich je vysvětleno, tak jich i přibude.

To vše nejen během počátečního boje o život, Keiova zíraní na vnady krásné sebevražedkyně Kišimoto, Masarovy obětavosti a hlavně zmiňované laviny otázek, co se tu teda sakra děje?

Gantz 2 je součástí opravdové série, tak pokud jste dosud neměli čest, přečtěte si nejprve první díl. Pokud už ho ale máte za sebou, postupte zase o kus dále – ačkoli buďte si jisti, že stejně jako hrdinové i vy víc tajemných dveří otevřete než zavřete.

 

Ukázka komiksu

Běžná sekce: