Kick-Ass 2


Další drsná várka ujetého komiksu plného "reálných" superhrdinů je tady. Tak se posaďte a nechte si rozbít hubu. Protože tohle hlavní hrdiny potká. A to několikrát dokola.

Uběhla nějaká doba od chvíle, kdy Nářez a Zabijačka zbavili New York útlaku gangsterů. A zatímco se Nářez od své menší kolegyňky nechává trénovat v tom, jak dát protivníkům pořádně na budku, jejich společný vzor začíná přitahovat další okostýmované dobrodince.

Obálka komiksuVzniká tak Věčná spravedlnost, společnost superhrdinů, a zdá se, že svět už nemůže být lepší, když každý den můžete zmlátit skupinu zločinců či rozlévat polévku bezdomovcům. Jenže v té chvíli Nářeza dohání minulost v podobě po pomstě toužícího Čůráka (pokud nemáte odolnost vůči slovům jako sračkomrdi, tak jakýkoli Kick-Ass ani neotvírejte), syna zesnulého mafiánského bosse. A je jasné, že poteče krev.

Zatímco Čůrák spolu s bandou svých poskoků – včetně vražedné mužatky jménem Matka Rus – terorizuje město a dohání Davea Lizewskiho k šílenství, snaží se Nářez přesvědčit Zabijačku, aby jim pomohla město zachránit. Jenže to se těžko udělá, když jste poslušná mladá slečna, která dostala výslovně zakázáno mrzačit jiné lidi.

Kdo viděl první film či četl první komiks, ví, že ho čeká pořádná jízda plná akce, krve a černého humoru. Pokud jste náhodou nečetli jedničku, nevadí, komiks zhruba navazuje na události z filmu, takže ztracení nebudete.

Ukázka komiksu

Příběh od superhrdinského guru Marvelu Marka Millara doprovází i parádní kresba Johna Romita, která dodává už tak divokému příběhu další šťávu.

Pokud se nebojíte drsné jízdy světem superhrdinů, kterým opravdový svět nějak nemohl dodat i superschopnosti, ale i tak je postavil proti gangsterům se samopaly, tak jste na správném místě, protože přesně to vám druhý Kick-Ass přinese.

Běžná sekce: