Sekce Další hry a LotR LCG


Jak bylo slíbeno, tak se i děje. Sekce o kooperativní karetní hře Lord of the Rings: The Card Game už je v provozu. A spolu s ní byla spuštěna i sekce věnovaná dalším hrám, což je pojem, pod který jsou tady na webu zahrnovány všechny hry, které nespadají pod klasický wargaming s miniaturami.

Počínaje příštím týdnem, bude postupně do sekce o hře LotR nahráván obsah. V první řadě to budou přepsaná kompletní pravidla, která už jsou skoro hotová. Předpokládám, že by měly být online ještě příští týden. Pak bude postupně nahráván další související obsah jako odkazy na zajímavé stránky či různorodé články vztahující se k tomuto tématu. Pokud budete mít jakékoli připomínky či návrhy, neváhejte je napsat na Wargaming fórum.

Sekce Další hry je oproti tomu spíše během na delší trať - časem na ni budu umísťovat články o jiných hrách, které se mi sejdou. Pokud budete mít zájem přispět článkem o nějaké vaší oblíbené karetní/deskové/počítačové či jiné hře, určitě můžete přidat svůj článek do Líhně nápadů na fóru.

Krom aktualizací sekce o LotRu bude příští měsíc samozřejmě věnován i Warhammeru 40.000 a dalším hrám. Zejména ve své druhé polovině, až bude nahrán obsah k výše uvedené kooperativní karetní hře, která vzbudila u nás i ve světě mnoho pozornosti.

Běžná sekce: